Template:Release Information: Difference between revisions
Added 5.9.2 |
No edit summary |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
| [[Qt 5.10.0 Change Files]] | | [[Qt 5.10.0 Change Files]] | ||
| [[Qt 5.10.0 Known Issues]] | | [[Qt 5.10.0 Known Issues]] | ||
|- | |||
| Qt 5.11 | |||
| [[Qt 5.11 Release]] | |||
| [[Qt 5.11 Tools and Versions]] | |||
| [[New Features in Qt 5.10]] | |||
| [[Qt 5.11.0 Change Files]] | |||
| [[Qt 5.11.0 Known Issues]] | |||
|} | |} | ||